Výstava na zkoušku

16.09.2017

Ve středu 13. 9. jsme se s Arinkou, Arinky sestřičkou Aprilkou (April Love Dynastia Paulino) a kamarády z chovatelské stanice Zafa Flame zúčastnili výstavy na zkoušku v Pesoparku, abychom štěňátka (a sebe) připravili na jejich budoucí výstavy.

Zafátka s Aprilkou trénovali v první skupině a šlo jim to nádherně. Arinka přišla na řadu až po nich s dvěma border teriérkami.

Obě jsme byly dost nervózní a také se to projevilo. Protože ve stejnou dobu měli trénink i obranní psi, bylo na cvičáku dost rušno. V jednu chvíli se rozštěkali, Arinka se lekla a od té doby se bála. Po utěšování a hraní jsme to zkusily znovu, ale už jsme byly hodně roztěkané.

Aby měla Arinka přece jenom na tento cvičák dobré vzpomínky, šly jsme si trochu stranou na pole pohrát a zařádit s kamarádkou Bondie (Bond My Heart Zafa Flame), ale také jsme tam trochu potrénovaly.

Na tomto výletu jsme, hlavně já, nasbíraly hodně zkušeností. S Arinkou začneme podle rad trénovat a hlavně socializovat na místech, kde je rušno, hodně psů a hodně zvuků. Musíme také zapracovat na pozornosti.

Moc děkujeme Martině Paulino za krásné fotografie, které pořídila.

Fotogalerie: