Letní výcvikový tábor Žďár

03.09.2018

Na letní prázdniny jsem se neskutečně těšila. Čekaly nás tři výcvikové psí tábory, na kterých jsme vyzkoušely spoustu nových činností.

Letní tábor Žďár s Káčou Lerlovou a Terkou Hoření

První tábor byl zaměřený na trénink poslušnosti s Katkou Lerlovou a na dogdancing s Terkou Hoření (Zůnovou). Vše se konalo ve vesničce Žďár na jihu Čech, kde jsme měly úžasné zázemí od celé rodiny pořadatelky Terky Ratajové. Skvělé snídaně na čerstvém vzduchu s domácí buchtou od babičky, zdravé ovocné svačinky, dovoz moc dobrého jídla a těch největších porcí a k večeři grilování, opékání špekáčků a další dobroty :D Tyto čtyři dny ve stanu jsme si s Arinkou moc užily. Vyšlo nám počasí, úžasná pohodová atmosféra, skvělí lidé, zpestření volného času zajistila štěňátka cotonků od Terky, pro které to byla zároveň jedna z prvních zkušeností venku na táboře :D

S Katkou jsme se věnovaly pozornosti, motivačním hrám a cvikům do běžného života. Moc zajímavé také byly její přednášky o výcviku a fyzioterapii, které se věnuje. Vyzkoušely jsme si správnou rozcvičku, protažení a rozehřátí pejska před výkonem a také spoustu interaktivních her s klikrem.

S Terkou jsme se věnovaly dogdancingu a sestavení naší sestavy na zkoušku v tanci se psem F1 (Freestyle úroveň 1). Doladila s námi techniku cviků, pomohla vybrat správnou hudbu, dali jsme společně dohromady pořadí cviků v sestavě. Po obědě abychom daly pejskům pauzu, jsme společně od Terky dostávaly lekci tance. Vyzkoušely jsme různé taneční styly a dostaly typy na dobré taneční figury do dogdancingových sestav :)

Všechny fotky: