První den v novém domově

01.08.2017

Dneska jsme si jeli pro Arinku. Naplánovali jsme to na dopoledne, aby si na nás přes den zvykla co nejlépe a první noc nebyla tak těžká. Navíc na dnešek byla hlášena vedra a teploty skoro ke čtyřicítce...

Paní chovatelka Martina Paulino pro nás a Arinku připravila krásný balíček plný hraček, granulek, hrníčku s fotkou Arinky a také deku navoněnou Chiquitkou, Arinčinou maminkou. Dostala také svoji misku a obojek na které byla zvyklá.

Po mazlení s maminkou a ostatními sourozenci, radami do začátků a rozloučením jsme vyrazili na cestu autem.

Ze začátku Arinka plakala ale jakmile zjistila kde je klimatizece, spokojeně k ní strčila hlavu a těch dvacet minut hlazení přežila :)

První zastávka byla na chvilku u babičky, která hlídala sestřenici s bratrancem. Arinka si užívala obdivování, hlazení a prošmejdila celou zahradu.

Pak už jsme po dvou minutkách autem dorazili domů.

Následovala prohlídka zahrady, místa s vodou a místa, které by podle nás mělo být jejím záchůdkem. Podle Arinky to bylo samozřejmě jinak. Po vyčůrání jsme ji vzali dovnitř, kde ale po chvíli udělala další loužičky...

Nicméně její klec se jí moc líbí (hlavně když si s ní uvnitř hraju :)).

Mazlící návštěvu moc ráda uvítala a jako maminka si před ní lehla a nechala se drbat (už známe první věc kterou po mamince zdědila).

V tomhle vedru uvítala také lavorek s vodou ve kterém nadšeně hrabala a hrála si.

Po utahání se napapala a usla ve své kleci :)