Pohodové dny

11.08.2017

Včera jsme jely na výlet za mojí kamarádkou. Autem je to jen 5 minut a chtěli jsme, aby si Arinka co nejvíce zvykala na přepravní klec. Celou cestu prokňučela, ale pak ráda vyrazila na procházku. Kamarádka bydlí poblíž Kunratického lesa, což byl pro nás ve včerejším vedru jasný cíl. Až bude starší, budeme tam chodit i z domova. Arinka se seznámila, mazlila se a pak krásně ťapala celé kolečko v lese. Cesta autem zpátky domů už byla o něco lepší.

Odpoledne jsme šli k rybníku, aby se Arinka trochu zchladila. Na plážicke zrovna dováděl německý ovčák se svou paničkou, plaval pro klacek, který mu hodila do vody. Arinka se s chutí připojila. Hrála si, dorážela a ňafala na vlčáka, kduž už to nějakou dobu trvalo, pejsek zabručel a Arinka se lekla, skočila do hlubší vody, ale hned se oklepala a řádila dál. Hodně jsme si to tam užily, bohužel jsem neměla s sebou foťák, tak alespoň fotky mokré Arinky po příchodu domů :).

V noci na dnešek spala krásně. Ani jednou mě nevzbudila a vyčůrala se sama na podložku. Ráno si pak ještě sama hrála a nechala mě ještě trochu dospat :) Celkově je dnešek takový postelový a válecí den.

Dopoledne se přihnala bouřka, byly jsme zrovna venku na terase a Arinku první, zrovna hodně hlasitý hrom dost vyděsil. Vevnitř se pak uklidnila a při mazlení a hraní vždy jen poslouchala.

V mezičase bouřky a deště jsme se kousek svezly s mamkou autem a došly zpátky po svých. Arinka už v kleci skoro nekňučela. Jen co jsme dorazily domů, začla znovu bouřka. Máme lehárko v pokoji, sama si chodí čůrat na podložku, hrajeme si, mazlíme se, odpočíváme a pokud zaburácí nějaký hlasitý hrom, jen trochu nastraží uši. Je to naše šikulka (mám pocit, že na to asi začne slyšet, protože je tak hodná, že slyší pochvaly často :D).